TimeMentor

Time Mentor Office
Stalo žaidimas

Stalo žaidimas, lavinantis individualų ir komandinį laiko valdymą bei suteikiantis projektų valdymo įžvalgų. Kompanija turi bendrus ilgalaikius tikslus, kurie turi būti pasiekti „savaitės“ bėgyje. Dalyviai ir komandos yra vertinami pagal tris pagrindinius rodiklius – kiekvieno dalyvio asmeninės pajamos, asmeninis efektyvumas ir kompanijos pelnas. Dalyviai turi priimti kiekvieną sprendimą tokiu būdu, kad maksimaliai padidintų minėtus rodiklius.

Laiko planavimo simuliacinis žaidimas

Trukmė – 4-8 val. (su grįžtamuoju ryšiu ir teoriniais intarpais)

Žmonių skaičius: 10 – 120

PAGRINDINIAI REZULTATAI:

Laiko planavimo įgūdžiai
Prioritetų nustatymas
Padidėjusi motyvacija planuoti laiką
Supratimas, kaip skirtingi sprendimai įtakoja veiklos rezultatus

KAM SKIRTA

Vidutinio lygio projektųvadovams
Kai kuriais atvejais – aukščiausio lygio vadovams
Komandoms, dirbančioms kartu
Darbuotojams, turintiems projektų vadovų atsakomybes

ŽAIDIMO EIGA

Komandos

Dalyviai padalinami į grupes nuo 4 iki 8 asmenų. Kiekviena komanda sėda prie vienos žaidimo lentos ir valdo savo įmonę. Kiekvienas komandos dalyvis gauna individualią rolę – Generalinis Direktorius ir jo pavaldiniai – Pardavimų Vadovas, Produkcijos Vadovas ir Finansų Vadovas, taip pat ir antros pakopos darbuotojai – Marketingo vadybininkas, Logistikos vadybininkas, vyresnysis buhalteris ir administratorius. Pažymėtina, kad dalyviai yra padalinti į skirtingas komandas ir žaidžia individualiose žaidimo lentose – komandos rungtyniauja tam, kad pasiektų aukščiausią įmanomą pelno rezultatą savo kompanijai.

Žaidimo lenta ir laikas

Žaidime yra laikrodis, rodantis einantį laiką. Viena minutė žaidime yra prilyginama vienai darbo valandai realiame gyvenime – laikrodis reikalingas todėl, kad žaidimas yra paremtas realiu laiku, taigi tai leidžia dalyviui sekti laiką. Darbo savaitės eigoje, kiekvienas dalyvis, taip pat ir komanda turi susidaryti dienotvarkę, ir tuo pačiu metu turi siekti individualių ir  ilgalaikių komandinių tikslų, kurie buvo nurodyti žaidimo pradžioje. Tuo pat metu individualiai planuojant savo rolę, dalyviai prašomi nusistatyti prioritetus kiekvienam atvejui iš naujai atsiradusių ir anksčiau nustatytų tikslų, pvz. pasirinkti su kuo ir kada atlikti specifinę užduotį, perduoti kitam ar atsisakyti ją atlikti. Svarbiausia yra ne padaryti viską, bet gauti pankamai didelį pelną ir tobulinti asmeninį efektyvumą. Viena savaitė žaidime trunka maždaug 1 ½ valandos.  Dalyviai turi užbaigti kelias savaites ir pertraukų tarp savaičių metu įgauti naujų gebėjimų, išmokti ir padaryti išvadas iš savo klaidų, taip pat padidinti asmeninį bei komandos evektyvumą.

Užduotys

Kiekviena rolė turi savo iš anksto apibrėžtas pareigas kurios susideda iš užduočių, kurias asmuo turi atlikti pats ir užduočių, kurios reikalauja susitikti su kolega. Papildomai dalyvis gauna skubias/greitas užduotis kas dvi valandas (priklausomai nuo pareigų), kurios turi būti taip pat atliktos.

Kompanija turi bendrus ilgalaikius tikslus, kurie turi būti pasiekti savaitės bėgyje. Siekiant tai padaryti, reikia organizuoti įvairius susitikimus. Žaidėjas gali deleguoti keletą užduočių.

Pagrindiniai rodikliai

Dalyviai ir komandos yra vertinami pagal tris pagrindinius rodiklius – kiekvieno dalyvio asmeninės pajamos, asmeninis efektyvumas ir kompanijos pelnas. Dalyviai turi priimti kiekvieną sprendimą tokiu būdu, kad maksimaliai padidintų minėtus rodiklius.

ŽAIDIMO METU TOBULINAMI ĮGŪDŽIAI, PAGRINDINĖS SĄVOKOS:

  • Teisingų prioritetų priskyrimas.
  • Delegavimas.
  • Gebėjimas atsisakyti žemo prioriteto užduočių.
  • Efektyvūs susirinkimai.
  • Taktinis ir strateginis laiko planavimas.
  • Užduočių grupavimas ir nuoseklus vykdymas (10 skambučių, 10 el. Pašto žinučių).
  • Darbuotojų atsakomybių balansas.
  • Žaidimo metu taip pat įsitikinama, kokie riboti įsitikinimai apie laiko planavimą buvo iki šiol. Grįžtamojo ryšio, darbo grupėse dėka įgaunama motyvacija teisingai valdyti laiką.